• İstasyon cad. Hallaç Hüseyin sok.
    Şükrübey İş Hanı No: 60/1
  • P.tesi C.tesi
    09:00 - 18:00
  • +90 545 542 49 45 Bizi Arayın

Hakkımızda

Hakkımızda

Misyap nano dezenfeksiyon yöntemi kullanarak evinizin ve ofisinizin temizliğini sağlarken aynı zamanda bulunduğunuz ortamı bakterilerden ve virüslerden arındıran bir temizlik firmasıdır. Kirli bir ortamda temiz iş yapılamayacağı prensibini çalışma ahlakı olarak gören Misyap, 2014 yılından beri profesyonel ev ve iş yeri temizliği hizmeti vermektedir. Misyap personellerinin adli sicil kayıtları temiz, eğitimli ve işinin ehli kişiler […]

Misyap nano dezenfeksiyon yöntemi kullanarak evinizin ve ofisinizin temizliğini sağlarken aynı zamanda bulunduğunuz ortamı bakterilerden ve virüslerden arındıran bir temizlik firmasıdır. Kirli bir ortamda temiz iş yapılamayacağı prensibini çalışma ahlakı olarak gören Misyap, 2014 yılından beri profesyonel ev ve iş yeri temizliği hizmeti vermektedir. Misyap personellerinin adli sicil kayıtları temiz, eğitimli ve işinin ehli kişiler olmasına oldukça dikkat edilir.

Günümüzde kadın ve erkek, çalışan insan sayısının artmasına bağlı olarak insanlar kendilerine kalan vakti ev temizliğine harcamak istememektedir. Bu duruma bağlı olarak yepyeni bir sektör ortaya çıkmış, özellikle son yıllarda temizlik firmaları hızla artış göstermiştir. Misyap Temizlik Firması işini profesyonel olarak gerçekleştirmekle birlikte, müşteri memnuniyetini ön plana alır.

Haftanın yedi günü boyunca ulaşabileceğiniz Misyap’ın web sitesi aracılığıyla randevu alabileceğiniz gibi, internet sitesinde bulunan iletişim adreslerinden de istediğiniz bilgiyi alabilmeniz mümkündür. Uygun ve indirimli fiyatları, profesyonel çalışanları ve yaptıkları detaylı temizlikle Misyap, sizin yerinize evinizi güvenle temizler. Misyap’ın temizlik hizmeti ev ile sınırlı olmayıp ofis, şirket, boş ev ve inşaat sonrası ev temizliğini de kapsamaktadır.

Misyap’ın Temizlik Hizmet Sahası

Ev temizliği ile birlikte Misyap, ofis temizleme hizmetinde de bulunmaktadır. Müşterilerinin talebine bağlı olarak yarım gün ev ve ofis temizliği de gerçekleştirilir. Bunların dışında boş ev temizliği, öğrenci evi temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, mobilya temizleme işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Profesyonel olarak gerçekleştirdiği detaylı ev temizli, hızı, düşük ücretleri ile Misyap, en çok tercih edilen temizlik firmaları arasındadır. Evinizi güvenle teslim edebileceğiniz Misyap, teslim aldığı alanı güvenle temizler. Kapının girişinden, pencerelere, duvarlara, mobilyalardan, mutfağa kadar derinlemesine bir temizleme işlemi gerçekleştirilir. Toplu olarak silme, süperme ile birlikte evin tüm mobilyaları havalandırılır ve yapısına göre temizleme işlemi gerçekleştirilir.

Misyap’ın temizleme hizmetini kurumsal bir boyuta taşıması yapılan işin güvenilirliğini arttırmış, profesyonel bir zemine taşımıştır. Misyap’ın profesyonel nano dezenfeksiyon işlemi ile evlerinizi mikroplardan temizleyip, kirin ve bakterilerin eşyalardan arındırılması işlemini büyük bir titizlikle gerçekleştirir.

Misyap’ın Temizlik İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

İlk olarak evinize ve eşyalarınıza olması gereken itina ve özen gösterilerek, yıpratmadan ve zarar vermeden temizleme işlemi gerçekleştirilir. Mobilyalarınıza, halılarınıza yapısına göre farklı temizlik malzemeleri ve yöntemleriyle detaylı temizleme işlemi uygulanır. Talebinize bağlı olarak tam gün temizleme işlemi gerçekleştirilebileceği gibi ihtiyacınız doğrultusunda yarım gün temizleme hizmeti de verilmektedir.

Misyap’ın çalışanlarının yasal sorumlulukları tam olarak gerçekleştirilmiş olup, deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadırlar. Kurumsal temizlik firması olan Misyap, sözleşmeli ya da sözleşmesiz olarak yapacağınız tüm temizlik taleplerinizde evinizin, işyerinizin ve eşyalarınızın güvenilir şekilde temizlenmesini sağlar.

Temizlik işlemi detaylı bir şekilde tüm evi kapsamakla birlikte, istediğinize bağlı olarak genel bir temizlik yapılmasını talep ederseniz yarım gün temizlik işlemi ile eviniz 3 ile 3,5 saat arasında hızlı ve ayrıntılı olarak temizlenir. İnsanlar genelde yarım gün temizleme hizmetini talep etmektedir. Bunun nedeni hızlı ve pratik ayrıntılı temizleme işlemi gerçekleştiriliyor olmasıdır. Böylece eviniz kısa sürede kirden ve bakterilerden arındırılıp düzenli ve temiz bir hale getirilir, size de keyfini sürmek kalır.

Misyap temizlik hizmeti ücreti, temizlik yapılacak alana göre değişim göstermektedir. İnşaat sonrası ev temizliği daha yorucu ve zor olduğundan normal ev temizliğinden daha maliyetli olmakla birlikte, ofis temizliği de boyutuna göre değişim gösterir. Misyap indirimli fiyat uygulamasıyla müşterilerinin profesyonel temizlik hizmetinden yararlanmalarını sağlar.

 

Misyap
Bize her zaman ulaşabilirsiniz.

7/24 Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Bizi Arayın : +90 545 542 49 45