Profesyonel Ev Temizliği

Sağlıklı ve mutlu bir yaşam için en önemli etkenlerden olan ev temizliği, hem fiziksel hem de zihinsel sağlığımızı olumlu yönde etkiler. Misyap ev temizleme hizmetleri, antibakteriyel ve dezenfekte edilmiş temizlik ürünleri ve profesyonel ekibi ile kurumsal temizlik imkanı sunuyor.

Ev Temizlik Fiyatlarımız

Yoğun bir iş programınız varsa veya günlük hayatınızın koşturmacası içinde zamanınızı temizlikle harcamak istemiyorsanız, ekonomik ev temizliği fiyatlarımızdan mutlaka yararlanın. İster gündelikçi temizlik personellerimizden isterseniz de periyodik temizlik desteğimizden kredi kartınızla 12 aya varan taksitlerlle faydalanabilirsiniz.

1+1 Ev Temizliği
Ekonomik
2999
%100 Memnuniyet
Rezervasyon
 • Bütün Ev
 • Tek Personel
 • Temizlik Ürünleri
 • Kredi Kartı ile Ödeme
 • Garantili Temizlik
Tüm Detaylar
2+1 Ev Temizliği
Standart
3499
%100 Memnuniyet
Rezervasyon
 • Bütün Ev
 • Çift Personel
 • Temizlik Ürünleri
 • Kredi Kartı ile Ödeme
 • Garantili Temizlik
Tüm Detaylar
3+1 Ev Temizliği
Trend
3999
%100 Memnuniyet
Rezervasyon
 • Bütün Ev
 • Çift Personel
 • Temizlik Ürünleri
 • Kredi Kartı ile Ödeme
 • Garantili Temizlik
Tüm Detaylar
4+1 Ev Temizliği
Ultra
4999
%100 Memnuniyet
Rezervasyon
 • Bütün Ev
 • Çift Personel
 • Temizlik Ürünleri
 • Kredi Kartı ile Ödeme
 • Garantili Temizlik
Tüm Detaylar
Profesyonel Hizmet

Tüm temizlik faaliyetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleyen, her yeri mis gibi yapan ekiplerle çalışıyoruz.

Kuruluş Yılı
+
Uzman Personel
Şirket Çalışanı
+
Kurumsal Müşteri

Ev Temizlik Hizmetleri

Ev temizliğini düzenli olarak yapmak, evinizin temiz ve düzenli kalmasını sağlar. Haftalık veya aylık temizlik programı oluşturarak, temizlik işlerini düzenli bir şekilde yapabilirsiniz. Misyap sizlere ev temizlemede detaylı hizmetler sunuyor.

Cam Silme

Plazalar, Avmler, kamu binaları gibi dış cephesi komple cam olan yapıların temizliğini profesyonel ekiplerce yapılması elzemdir. Sizde hem ekonomik hem de kaliteli bir temizleme için en hijyenik çözümü tercih edin.

Hemen Ara

Koltuk Temizleme

Koltuklar, günlük kullanım ve temas nedeniyle zamanla kirlenebilir ve lekelenmeler oluşacağından düzenli olarak koltuk temizliği yapılmalıdır.

Hemen Ara

Zemin Temizleme

Ahşap zeminler için farklı, laminat veya seramik zeminler için farklı temizlik ürünleri ve yöntemleri kullanan ekiplerimiz tercih sebebidir.

Hemen Ara

Cam Silme

Camları temizlerken doğru yöntemleri kullanmak önemlidir çünkü yanlış temizlik yöntemleri camlara zarar verebilir.

Hemen Ara

Banyo Temizleme

Banyo duvarlarını ve zeminini düzenli olarak temizlemek, banyonun temiz ve hijyenik kalmasını sağlar. Duvar ve zemindeki kir ve lekeleri temizlemek için uygun temizlik malzemeleri kullanılır.

Hemen Ara

Halı Yıkama

Halılar günlük kullanımda kir ve lekelerle karşı karşıya kalabilir. El dokuması veya yün halılar için farklı temizlik yöntemleri kullanılabilirken, makine dokuması halılar için farklı temizlik yöntemleri tercih ederiz.

Hemen Ara

Store Perde Yıkama

Store perdeler genellikle polyester veya polyester-akrilik karışımı gibi dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Bu nedenle, perdenin malzemesine uygun yıkama yöntemini seçmek önemlidir.

Hemen Ara

Tuvalet Temizleme

Tuvalet temizliği, ev temizliğinin en önemli adımlarından biridir çünkü tuvaletler, hijyenik olması gereken alanlardır. Zemin, duvarlar ve tuvalet fırçasına kadar genel bir temizlik için Misyap'ı tercih edebilirsiniz.

Hemen Ara
en yakın ev temizlik şirketi

En Yakın Ev Temizlik Firması

Ev sahiplerine temizlik hizmetleri sunan size en yakın ev temizleme firması olan şirketimiz, genellikle evlerin genel temizliği, detaylı temizlik, halı ve koltuk temizliği gibi hizmetler sunarlar.
Daha önce hizmet verdiğimiz müşterilerin yorumlarını ve firmamız hakkındaki değerlendirmeleri inceleyerek, kurumsal temizleme şirketimizi tercih edebilirsiniz.
Ev temizliği, yaşadığımız alanı temiz, düzenli ve hijyenik tutmak için önemli bir adımdır. Doğru yöntemlerle yapılan ev temizliği, sağlığımızı korumanın yanı sıra evimizin daha güzel görünmesini de sağlar. Ev temizliğine odalardan başlayarak başlamak ilk dusturdur. Her odada bulunan eşyaların tozunu almak, mobilyaları silmek ve zeminleri temizlemek evin genel temizliği için önemli adımlardır. Sizde maliyet etkin bir temizlik için en yakın ev temizleme şirketi Misyap’ı seçin.

uniliver temizlik ürünleri
TC Sağlık Bakanlığı
propak temizlik ürünleri
diversey temizlik ürünleri
Bize Ulaşın

Aşağıdaki formdan bizlere ulaşarak sorularınızı sorabilir, ortaklık kurabilir veya randevu alabilirsiniz.

  ev temizliği ücretleri
  Neden Biz?

  Çünkü 25 yıllık deneyimimizi ekonomik fiyatlara sunarken kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

  Kredi Kartı ile Ödeme Yapabilir Miyim?

  Ödeme yaparken yönlendirileceğiniz ödeme sayfasında Banka kartı yada Kredi kartı ile 100% güvenli bir ortamda ödemenizi yapabilirsiniz.

  Temizlik Hizmetiniz Garantili Mi?

  Tüm hizmetlerimiz Misyap garantisi altındadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan her zaman yanınızda yer alıyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Personellerinizin işlerine ne kadar özen gösterdiklerini her temizlikte görüyoruz. Şirketinizden aldığımız hizmetten çok memnunuz

  Alya H.
  Alya H.

  Temizlik şirketinizle çalışmaktan çok memnunum. Her seferinde işlerini özenle ve titizlikle yapıyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Ahmet Ç.
  Ahmet Ç.
  Mühendis

  Çoklu şubelerimizin temizliğini tek bir firma aracılığıyla yaptırabilmemiz büyük bir avantaj. Şirketinizin bu konudaki esnekliği ve hızı takdire şayan.

  Ayça T.
  Ayça T.
  Yönetici
  ev temizliği firması

  En İyi Ev Temizlik Şirketi

  Misyap her yıl olduğu gibi bu yılda en iyi temizlik şirketi ödülüne layık görülerek rakipsizliğini sürdürmektedir.
  Cazip günlük ev temizleme fiyatlarıyla ve kalitesiyle adından sık sık söz ettiren firmamız, rezidanslardan villalara kadar geniş çaplı hizmet verebilmektedir. İşte Başlıca özelliklerimiz;
  • Referanslar: Şirketimizin daha önceki müşterilerinden aldığı hizmet kalitesi hakkımızda fikir verir.
  •Ekipmanlar: Kullanılan temizlik ekipmanlarının kaliteli ve modern olması önemlidir.
  • Personel: Eğitimli ve deneyimli personeller, kaliteli bir temizlik hizmeti sunarlar.
  • Hizmet Çeşitliliği: sunmuş olduğmuz hizmetlerin çeşitliliği, müşterilerimiz için avantaj oluşturuyor.

  Misyap » Ev Temizliği