Gündelikçi Bayan Hizmetleri

En güvenilir temizlik firması olan Misyap, tecrübeli gündelikçi bayan ihtiyaçlarına cazip çözümler sunuyor. Gündelik yaşamın getirdiği sorumluluklar arasında temizlik, düzen, ve bakım gibi konular sık sık geri planda kalabilmektedir. Eve temizlikçi çağırmanın en kolay ve güvenilir yolu bizimle iletişime geçmektir. 

Gündelikçi Bayan Fiyatlarımız

Gündelikçi bayan hizmetlerinde en önemli unsurlardan biri güvenilirlik ve profesyonelliktir. Müşteriler, evlerine giren kişilerin güvenilir ve deneyimli olmasını beklerler. Garantili ve ekonomik günlük temizlik personeli fiyatları ile öne çıkan şirketimizin uyguladığı ücret tarifi aşağıdaki gibidir.

1 Kadın Temizlikçi
Ekonomik
2499
%100 Memnuniyet
Rezervasyon
 • 8 Saat
 • Deneyimli Personel
 • Temizlik Ürünleri
 • Kredi Kartı ile Ödeme
 • Garantili Temizlik
Tüm Detaylar
2 Kadın Temizlikçi
Standart
3999
%100 Memnuniyet
Rezervasyon
 • 8 Saat
 • Deneyimli Personel
 • Temizlik Ürünleri
 • Kredi Kartı ile Ödeme
 • Garantili Temizlik
Tüm Detaylar
3 Kadın Temizlikçi
Ultra
5999
%100 Memnuniyet
Rezervasyon
 • 8 Saat
 • Deneyimli Personel
 • Temizlik Ürünleri
 • Kredi Kartı ile Ödeme
 • Garantili Temizlik
Tüm Detaylar
Profesyonel Hizmet

Tüm temizlik faaliyetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleyen, her yeri mis gibi yapan ekiplerle çalışıyoruz.

Kuruluş Yılı
+
Uzman Personel
Şirket Çalışanı
+
Kurumsal Müşteri

Günlük Temizlik Personeli Desteği

Temizlik personellerimiz, genellikle evlerde, ofislerde, otellerde, hastanelerde ve diğer çeşitli işletmelerde temizlik ve düzenleme işlerini yapan kişilerdir. Başlıca verdiğimiz hizmetleri aşağıda sıralıyoruz.

Mutfak Temizleme

Mutfak, evimizin en önemli ve en sık kullanılan alanlarından biridir. Günlük yaşantımızda yemek yapmak, yemek yemek ve temizlik yapmak için kullandığımız bu alan, sağlık ve hijyen açısından büyük önem taşır

Hemen Ara

Koltuk Temizleme

Günlük yaşantımızda koltuklarımızda otururken, yemek yerken veya dinlenirken zaman geçiririz. Bu nedenle, koltuklarımızın temiz ve hijyenik olması sağlığımız açısından büyük önem taşır.

Hemen Ara

Zemin Temizleme

Zemin temizliği, evlerimizdeki en temel temizlik işlemlerinden biridir. Temiz zeminler hem estetik açıdan hoş bir görünüm sağlar hem de sağlıklı bir ortam oluşturur.

Hemen Ara

Cam Silme

Cam silme, ev temizliğinin önemli bir parçasıdır ve doğru yöntemlerle yapıldığında pırıl pırıl parlayan camlar elde edebilirsiniz. Gündelikçi bayanların en çok tercih sebebidir.

Hemen Ara

Banyo Temizleme

Banyo temizliği, ev temizliğinin önemli bir parçasıdır ve hijyenik bir ortamın sağlanması için düzenli olarak yapılmalıdır. Doğru yöntemlerle ve malzemelerle yapılan banyo temizliği, banyonuzun temiz ve ferah bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Hemen Ara

Halı Yıkama

Dilerseniz gündelikçi bayan hizmetimizin yanında ekstra olarak halı yıkama hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Isparta halısı, makina halısı, el dokuma halısı gibi özelliklere göre fiyatlandırmalar değişmektedir.

Hemen Ara

Store Perde Yıkama

Store perdeler, evlerimizde kullanılan ve zamanla kirlenebilen perde türlerinden biridir. Ancak, zamanla toz, kir ve lekelerle kirlenebilirler. Doğru yöntemlerle ve düzenli aralıklarla temizlenmeleri önemlidir.

Hemen Ara

Tuvalet Temizleme

Tuvalet ve lavabo için günlük personellerimiz duvarlar ve ıslak zemin dahil detaylı ve hijyenik bir temizlik için organik malzemeler kullanır. Sağlıklı yaşamanın en önemli etkenlerinden biri WC temizliğidir.

Hemen Ara
günlük temizlikçi fiyatları

En Yakın Temizlikçi Kadın

Günlük temizlik personeli, ev veya işyerlerinde düzenli olarak temizlik yapmak için çalışan profesyonel kişilerdir. Genellikle belirli bir süre için kiralanır ve temizlik, toz alma, süpürme, silme gibi işleri yaparlar.
Bu kişiler genellikle günlük, haftalık veya aylık olarak çalışabilirler ve ev sahiplerinin veya işyeri sahiplerinin ihtiyaçlarına göre temizlik hizmeti sunarlar. Günlük temizlik personeli olarak çalışmak, sabırlı olmayı, detaylara dikkat etmeyi ve temizlik malzemelerini doğru kullanmayı gerektirir.
Ayrıca, iyi bir fiziksel dayanıklılığa sahip olmak da önemlidir çünkü temizlik işleri genellikle fiziksel olarak zorlayıcı olabilir. Türkiye’nin her yerinde temizlik elemanı bulundurduğumuzdan dolayı evinize en yakın temizlikçi kadını firmamız sağlar.
Hem cazip ücretli hem de güvenilir bir seçenek için Misyap’ı tercih edebilirsiniz.

uniliver temizlik ürünleri
TC Sağlık Bakanlığı
propak temizlik ürünleri
diversey temizlik ürünleri
Bize Ulaşın

Aşağıdaki formdan bizlere ulaşarak sorularınızı sorabilir, ortaklık kurabilir veya randevu alabilirsiniz.

  gündelikçi bayan fiyatları
  Neden Biz?

  Çünkü 25 yıllık deneyimimizi ekonomik fiyatlara sunarken kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

  Kredi Kartı ile Ödeme Yapabilir Miyim?

  Ödeme yaparken yönlendirileceğiniz ödeme sayfasında Banka kartı yada Kredi kartı ile 100% güvenli bir ortamda ödemenizi yapabilirsiniz.

  Temizlik Hizmetiniz Garantili Mi?

  Tüm hizmetlerimiz Misyap garantisi altındadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan her zaman yanınızda yer alıyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Personellerinizin işlerine ne kadar özen gösterdiklerini her temizlikte görüyoruz. Şirketinizden aldığımız hizmetten çok memnunuz

  Alya H.
  Alya H.

  Temizlik şirketinizle çalışmaktan çok memnunum. Her seferinde işlerini özenle ve titizlikle yapıyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Ahmet Ç.
  Ahmet Ç.
  Mühendis

  Çoklu şubelerimizin temizliğini tek bir firma aracılığıyla yaptırabilmemiz büyük bir avantaj. Şirketinizin bu konudaki esnekliği ve hızı takdire şayan.

  Ayça T.
  Ayça T.
  Yönetici
  temizlikçi ücretleri

  En İyi Temizlik Personelleri

  Misyap’ın gündelikçi temizlikçileri evinizin her işine çözüm üretebilir. Başlıca sağladığımız hizmetler;
  • Ev Temizliği: Ev temizliği, yaşam alanlarınızın sağlık ve hijyen açısından önemli bir konudur. Profesyonel ekiplerimiz, evinizi titizlikle temizleyerek size tertemiz bir yaşam alanı sunarlar.
  • Ütü Hizmeti: Ütü, zaman alan ve dikkat gerektiren bir işlemdir. Biz, ütü hizmetimizle size zaman kazandırırken kusursuz ütülenmiş kıyafetler sunarız.
  • Çamaşır Yıkama: Çamaşır yıkama konusunda da profesyonel ekibimizle yanınızdayız. Temiz ve hijyenik çamaşırlarınızı size zamanında teslim ederiz.
  • Perde Yıkama: Evinizin perdelerini yıkayıp geri asma işlemlerini yapan temizlikçilerimiz mis gibi bir perde teslim eder.

  Misyap » Gündelikçi Bayan