Profesyonel İşyeri Temizliği

 İşletme sahiplerinin iş alanlarını temizleme amacıyla almış oldukları işyeri temizliği hizmetimiz, kalite ve cazip ücretlendirme politikamızla giderek büyüyor. En çok tercih edilen kurumsal temizlik şirketi olan Misyap, işyerleri, mağaza, dükkan ve avm temizliğinde rakipsizliğini sürdürüyor.

İşyeri Temizlik Fiyatlarımız

Ekonomik işyeri temiziği fiyatları ile öne çıkan firmamızın ücretlendirme politikası, kullanım sıklığı, çalışan sayısı, alanın büyüklüğü, iş yerinin kirlenme durumu, iş yerinin hangi sektörde hizmet verdiğine göre tek sefer, haftada bir defa, ayda bir defa gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir.

Dükkan Temizliği
Ekonomik
7499
%100 Memnuniyet
Rezervasyon
 • Bütün Dükkan
 • Çift Personel
 • Temizlik Ürünleri
 • Kredi Kartı ile Ödeme
 • Garantili Temizlik
Tüm Detaylar
Mağaza Temizliği
Standart
16499
%100 Memnuniyet
Rezervasyon
 • Bütün Dükkan
 • Çift Personel
 • Temizlik Ürünleri
 • Kredi Kartı ile Ödeme
 • Garantili Temizlik
Tüm Detaylar
Restoran Temizliği
Trend
19499
%100 Memnuniyet
Rezervasyon
 • Bütün Restoran
 • Çift Personel
 • Temizlik Ürünleri
 • Kredi Kartı ile Ödeme
 • Garantili Temizlik
Tüm Detaylar
Profesyonel Hizmet

Tüm temizlik faaliyetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleyen, her yeri mis gibi yapan ekiplerle çalışıyoruz.

Kuruluş Yılı
+
Uzman Personel
Şirket Çalışanı
+
Kurumsal Müşteri

Mağaza & İşyeri Temizlik Hizmetleri

İş yeri temizliği yapılırken, kapı, sandalye, masa, bilgisayar, dolap ve tabloların tozunu almak, zeminini süpürmek ve silmek, camları içeriden silmek, çöpleri dökmek ve yeni çöp torbaları yerleştirmek, lavabo ve tuvaletleri temizlemek, varsa mutfağı temizlemek, bulaşıkları yıkamak gibi işlemler yapılır.

Mutfak & Çay Ocağı Temizliği

Bir mağazanın hijyen standartlarını korumak ve müşterilere temiz bir ortam sunmak için düzenli olarak temizlenmesi için bir temizlik programı oluşturmak önemlidir.

Hemen Ara

Vitrin Temizliği & Cam Silme

Profesyonel bir görünüm sağlamanın ve müşterilere güven vermenin önemli bir parçasıdır. Temiz camlar, işyerinin dışarıdan nasıl algılandığını büyük ölçüde etkileyebilir.

Hemen Ara

Zemin & Kat Temizliği

Bir işyerinin genel temizlik standartlarını korumak ve çalışanların sağlıklı bir ortamda çalışmasını sağlamak çalışanların verimliliğini artırabilir.

Hemen Ara

Tuvalet & Lavabo Temizleme

İşyerlerinin tuvalet ve lavabolarının temiz olması kurumsal bir görüntü vermenin yanında sağlık ve hijyen açısından da önem arz eder. Mis gibi bir temizlik için bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara
en yakın işyeri temizlikçisi

En Yakın İşyeri Temizlik Firması

İşyerinizin bulunduğu bölgede hızlı ve etkili bir şekilde hizmet verebilecek en yakın temizlik şirketi her zaman Misyap’tır. Mağaza, dükkan, restoran ve Avm temizliğini profesyonel bir şekilde yaptırmak istiyorsanız, işinin ehli temizlikçilerimize ulaşabilirsiniz.
Hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, fiyatlandırma politikası ve firma güvenilirliği gibi konularda tam not alan Misyap Temizlik, Türkiye’nin her yerinde genel ve detaylı temizlik hizmetleriyle yanınızdadır. Böylece size en yakın olan şirketimiz, maliyet açısından avantaj sağlar.
Adil ve şeffaf bir fiyatlandırma politikası izlemek, müşterilerin güvenini kazanmanın önemli bir yoludur. Kaliteyi gereklilik olan gören temizlik personellerimizden her an destek alabilirsiniz. Avmlerin, mağazaların, restoranların ve diğer işyerlerinin temizliği için profesyonel hizmetler sunulur.

uniliver temizlik ürünleri
TC Sağlık Bakanlığı
propak temizlik ürünleri
diversey temizlik ürünleri
Bize Ulaşın

Aşağıdaki formdan bizlere ulaşarak sorularınızı sorabilir, ortaklık kurabilir veya randevu alabilirsiniz.

  işyeri temizleme firması
  Neden Biz?

  Çünkü 25 yıllık deneyimimizi ekonomik fiyatlara sunarken kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

  Kredi Kartı ile Ödeme Yapabilir Miyim?

  Ödeme yaparken yönlendirileceğiniz ödeme sayfasında Banka kartı yada Kredi kartı ile 100% güvenli bir ortamda ödemenizi yapabilirsiniz.

  Temizlik Hizmetiniz Garantili Mi?

  Tüm hizmetlerimiz Misyap garantisi altındadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan her zaman yanınızda yer alıyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Personellerinizin işlerine ne kadar özen gösterdiklerini her temizlikte görüyoruz. Şirketinizden aldığımız hizmetten çok memnunuz

  Alya H.
  Alya H.

  Temizlik şirketinizle çalışmaktan çok memnunum. Her seferinde işlerini özenle ve titizlikle yapıyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Ahmet Ç.
  Ahmet Ç.
  Mühendis

  Çoklu şubelerimizin temizliğini tek bir firma aracılığıyla yaptırabilmemiz büyük bir avantaj. Şirketinizin bu konudaki esnekliği ve hızı takdire şayan.

  Ayça T.
  Ayça T.
  Yönetici
  dükkan temizleme

  En İyi Dükkan Temizleme Şirketi

  En iyi işyeri temizlik şirketini seçerken yukarıda belirtilen faktörleri dikkate alarak karar vermeniz önemlidir. Şirketin hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, fiyatlandırma politikası ve güvenilirliği gibi konuları değerlendirerek en iyi temizlik şirketini seçebilirsiniz.
  Firmamızın en öenmli özelliklerini sıralayacak olursak;
  • Profesyonellik
  • Tecrübe
  • Hızlı iletişim
  • Fiyat politikası
  • Müşteri memnuniyeti
  • Güvenilirlik

  Misyap » İşyeri Temizliği