Profesyonel Ofis Temizliği & Büro Temizliği

Çalışanların sağlığı ve iş verimliliği için son derece önemli olan ofis temizliği, hem çalışanların hem de müşterilerinizin memnuniyetini artırır. Profesyonel ofis temizleme hizmetlerimiz, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak daha sağlıklı ve daha güvenli bir çalışma ortamı sağlar.

Ofis Temizlik Fiyatlarımız

Ofisinizdeki hijyen standartları en üst seviyede tutulan ve çalışanların sağlığı güvence altına alınan ekonomik ofis temizliği fiyatları ile hizmet alabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen temizlik personellerimiz uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir.

50 m² Ofis Temizliği
Ekonomik
2999
%100 Memnuniyet
Rezervasyon
 • Bütün Ofis
 • Tek Personel
 • Temizlik Ürünleri
 • Kredi Kartı ile Ödeme
 • Garantili Temizlik
Tüm Detaylar
75 m² OfisTemizliği
Standart
3999
%100 Memnuniyet
Rezervasyon
 • Bütün Ofis
 • Tek Personel
 • Temizlik Ürünleri
 • Kredi Kartı ile Ödeme
 • Garantili Temizlik
Tüm Detaylar
100 m² Ofis Temizliği
Trend
4999
%100 Memnuniyet
Rezervasyon
 • Bütün Ofis
 • Tek Personel
 • Temizlik Ürünleri
 • Kredi Kartı ile Ödeme
 • Garantili Temizlik
Tüm Detaylar
150 m² Ofis Temizliği
Ultra
5999
%100 Memnuniyet
Rezervasyon
 • Bütün Ofis
 • Tek Personel
 • Temizlik Ürünleri
 • Kredi Kartı ile Ödeme
 • Garantili Temizlik
Tüm Detaylar
Profesyonel Hizmet

Tüm temizlik faaliyetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleyen, her yeri mis gibi yapan ekiplerle çalışıyoruz.

Kuruluş Yılı
+
Uzman Personel
Şirket Çalışanı
+
Kurumsal Müşteri

Büro & Ofis Temizlik Hizmetleri

Ofis temizleme hizmeti, işyerlerinin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için sunulan profesyonel bir hizmettir. Bu hizmet, ofislerin temizlik, dezenfeksiyon ve düzenlenmesini kapsar. Büro temizliği, çalışanların sağlığını korurken iş ortamının verimliliğini de artırır.

Mutfak & Çay Ocağı Temizliği

Ofis çay ve temizlik işleri sırasında hijyenik bir ortamın sağlanması son derece önemli olduğundan Misyap kalitesiyle çay takımlarınızın yıkanması ve genel mutfak hijyeninin sağlanması için hizmet verilmektedir.

Hemen Ara

Ofis Koltuğu Temizliği

Ofis koltuklar, günlük kullanımın yanı sıra toz, kir ve lekelerle de karşı karşıya kalabilirler. Bu nedenle düzenli olarak koltuk temizliği yapmak, hem koltukların ömrünü uzatmak hem de temiz bir ortam sağlamak açısından önemlidir.

Hemen Ara

Zemin & Kat Temizliği

Zemin temizliği, ofislerde sıklıkla yapılan önemli bir temizlik işlemidir. Temiz zeminler hem estetik görünüm sağlar hem de sağlıklı bir ortamın oluşmasına yardımcı olur. Detaylı temizlik için Misyap her an yanınızdadır.

Hemen Ara

Tuvalet & Lavabo Temizleme

Ofis hijyeninin önemli bir parçası olan lavabo ve tuvalet temizliği, çalışanların ve ziyaretçilerin sağlığı için son derece önemlidir. Ayrıca, tuvalet kağıdı ve sabun gibi hijyen malzemelerinin düzenli olarak yenilenmesi de önemlidir.

Hemen Ara

Banyo Temizleme

Ofis banyolarının düzenli olarak temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Banyo lavaboları, tuvaletler, duş alanları ve zemin gibi alanlar uygun temizlik ürünleri kullanılarak temizlenmelidir.

Hemen Ara

Kapı Temizliği

Ofis kapılarının temizliği, ofis hijyeninin önemli bir parçasıdır ve genellikle ihmal edilen bir alan olabilir. Günlük temas nedeniyle bakteri ve virüslerin yayılmasına neden olabileceğinden düzenli temizlik önemlidir.

Hemen Ara

Store Perde Yıkama

Store perdelerin kumaşına uygun temizlik yöntemleri ve ürünleri kullanılmalıdır. Perdelerin kumaşının zarar görmemesi için özen gösterilmelidir. Ofisinizdeki storun temizlenmesi profesyoneller tarafından yapılmasına bağlıdır.

Hemen Ara

Cam Silme

Ofis camlarının düzenli olarak temizlenmesi, ofis görünümünü iyileştirir ve çalışma ortamını daha ferah hale getirir. Misyap personelleri cam temizliği yaparken dairesel hareketlerle temizlik yaptığından benzersiz hizmet sağlar.

Hemen Ara
en yakın ofis temizlik şirketi

En Yakın Ofis Temizlik Firması

Tüm illerde ofis ve büro temizleme hizmetleriyle göz dolduran Misyap, her zaman ofisinize en yakın temizlik şirketi konumundadır. Çünkü her ilde bulunan geniş ağı ile benzersiz hizmet sağlar. Şirketimizin daha önceki müşterilerinden aldığı referanslar ve online incelemeleri kontrol etmek önemlidir.
Müşteri geri bildirimleri, şirketin hizmet kalitesi hakkında size fikir verebilir. Çevre dostu temizlik ürünleri kullanan ve sürdürülebilir bir temizlik yaklaşımına sahip olan Misyap Temizlik, hem çalışanların hem de çevrenin sağlığını korur.
Sizlerde Türkiye’nin her şehrinde hizmet sağlayan deneyim, referanslar, lisans ve sigorta durumu, hizmetler ve fiyatlandırma politikası, çevre dostu ürünler ve müşteri hizmetleri gibi faktörleri dikkate alan firmamızı tercih edebilirsiniz.

uniliver temizlik ürünleri
TC Sağlık Bakanlığı
propak temizlik ürünleri
diversey temizlik ürünleri
Bize Ulaşın

Aşağıdaki formdan bizlere ulaşarak sorularınızı sorabilir, ortaklık kurabilir veya randevu alabilirsiniz.

  ofis temizliği fiyatları
  Neden Biz?

  Çünkü 25 yıllık deneyimimizi ekonomik fiyatlara sunarken kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

  Kredi Kartı ile Ödeme Yapabilir Miyim?

  Ödeme yaparken yönlendirileceğiniz ödeme sayfasında Banka kartı yada Kredi kartı ile 100% güvenli bir ortamda ödemenizi yapabilirsiniz.

  Temizlik Hizmetiniz Garantili Mi?

  Tüm hizmetlerimiz Misyap garantisi altındadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan her zaman yanınızda yer alıyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Personellerinizin işlerine ne kadar özen gösterdiklerini her temizlikte görüyoruz. Şirketinizden aldığımız hizmetten çok memnunuz

  Alya H.
  Alya H.

  Temizlik şirketinizle çalışmaktan çok memnunum. Her seferinde işlerini özenle ve titizlikle yapıyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Ahmet Ç.
  Ahmet Ç.
  Mühendis

  Çoklu şubelerimizin temizliğini tek bir firma aracılığıyla yaptırabilmemiz büyük bir avantaj. Şirketinizin bu konudaki esnekliği ve hızı takdire şayan.

  Ayça T.
  Ayça T.
  Yönetici
  ofis temizlik hizmeti

  En İyi Büro Temizleme Şirketi

  En iyi ofis temizleme şirketi, uzun yıllara dayanan deneyime sahip olmalı ve ofis temizliği konusunda uzmanlaşmış olmalıdır.
  Deneyimli ve uzman ekipler, işyerinizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunabilir. Profesyonel ofis temizleme hizmetleri genellikle şu işlemleri içerir:
  • Ofis mobilyalarının temizliği ve cilalanması.
  • Zemin temizliği ve vakumlanması.
  • Cam ve pencerelerin temizliği.
  • Mutfak ve tuvaletlerin temizliği ve dezenfeksiyonu.
  • Atık yönetimi ve geri dönüşüm hizmetleri.

  Misyap » Ofis Temizliği